Poslední výkřik

 rozloučení s blogem a čtenáři

Zlo - 15.Kapitola

14. září 2017 v 0:00 | Jenny |  Zlo


Psala jsem a nevěděla, co píšu… xD podle mě to ale dopadlo vcelku dobře ;D
Přijde mi, že Naruto a Sasuke mají docela "vtipnou?" část xD
Za to se všem podrobněji odhalí Deidarova minulost a důvod, proč se stal tím, čím se stal.
No, myslím, že dnešní díl je nabitý emocemi až do konce ;D
Díly jsou, až nezvykle dlouho, bez omezení, že? =) Nebojte, v dalším díle se dočkáte :3 Myslím, že jste čekali dlouho… tolik k tomu, že yaoi bude v každém díle *hlasité odkašlání* skutek utek, no, ale s tím jste měli počítat Q,Q x´DKdyby mohl, vypařil by se z téhle díry okamžitě, jen co do ní vlezl. Všude byly pavučiny a plíseň.
Když procházel pomalu chátrajícím dvoupatrovým domem a hledal místo k odpočinku, našel kout plný povalujících se prázdných flašek alkoholu. Těžký vzduch nevětraných místností nedělal dobře jeho vytříbenému vkusu. "Dal bych cokoliv, abych se vrátil pod zámek. Bylo to sice nepohodlné, ale za to lépe udržované."
Sasuke, který nenechal Naruta toulat se po domě samotného, se musel rozesmát. "Klidně ti postavím kotec. Čistě pro tvé vlastní potěšení," provokativně ho chytil okolo pasu a přitáhl si ho blíže. Hrubě mu sevřel čelist a zvedl mu hlavu, aby spatřil jeho reakci. "Dostaneš řetěz okolo krku a budeš škemrat, abych si s tebou mohl hrát," vynutil si polibek.
Naruto reagoval na Sasukeho hry a vžil se do své role otroka. "To zní jako plán," zašklebil se provokativním způsobem. "Doufám, že se nevyhneme rázným trestům, můj pane," obtočil dlaně okolo Sasukeho krku. Z nějakého důvodu se mu tahle úchylka začínala líbit.
"To záleží jen na tvé poslušnosti."
"Tak to abych se naučil zlobit," vydechl roztouženě, když se jejich rty téměř dotýkaly. "Co přesně nesmím dělat? Chci, abys mě trestal, Sasuke," vynucoval si Uchihovu pozornost.
Ten pocit, že byli na útěku a budou se skrývat, v něm vyvolával jakýsi pocit napětí, který se měnil v čiré vzrušení.
"Naruto, nejsme tu sami," byl to nakonec Sasuke, kdo tuhle letmou provokaci mezi nimi utnul. Stalo se tak v momentě, kdy se Naruto snažil oblbnout jeho čistou mysl. Vidět černě rozhodně nepotřeboval. Už vůbec netoužil, aby ho bratr s Deidarou načapali, jak ho klátí opřeného o špinavý stůl, který byl samá tříska.
Bližší předmět na jejich sadomasochistické hrátky nenašel. Pokud nepočítal podlahu. Jenže ten stůl vypadal nejzajímavěji.
"Škoda," povzdechl si blonďák. "A já věřil, že budeš rád, že se snažím dostat zpět do formy. Vím, že trpíš touhou dostat se do mého těla. Jen jsem netušil, že mou nabídku tak snadno odpálkuješ. Už pro tebe nejsem tak dobrý?"
Sasuke se málem rozesmál. "Jsi roztomilý, když se zlobíš," uchechtl se. "A pokud jde o můj důvod… nejsi zdaleka vyléčen," připomněl mu. "Rána se může kdykoliv otevřít. Je to sotva týden. Dej tomu ještě čas."
"Hm. Jak myslíš. Ještě mám ruku," pokrčil bez zájmu rameny a odkráčel se podívat po zbytku domu. Nezapomněl při tom kroutit zadkem jako správná koketa. Věděl, že se za ním Sasuke dívá a svým chováním mu chtěl ukázat, o co přicházel. Co za čerstvé maso si to vlastně nechal ujít.
Uchiha se opět uchechtl nad Narutovým chováním. "Bláznivý hajzl," zakroutil nad blonďáčkem hlavou. Kdyby mu nezáleželo na jeho zdraví ani na okolí, byl si jist, že by dělal vše proto, aby z Naruta vyšukal duši. Ale nic z toho nepřipadalo v úvahu. A Naruto mu to nynějším chováním vůbec neusnadňoval. Ani trochu.
"Měl bych mu ukázat, kdo je tady pánem, protože on to není," podrbal se ve vlasech. Nakonec se rozešel úplně stejným směrem, aby měl Naruta opět na očích. Nějak totiž tušil, že by mu neutekl, ale jistý si tím stále nebyl. A on ho potřeboval mít u sebe. Bez něj by se cítil prázdně a ztraceně. Přesně, jako těch několik let, kdy se mu vytratil ze života a on ho hledal.
Mezitím se Itachi snažil zmírnit Deidarovu duševní poruchu. Byl emocionálně ve větším srabu než obvykle. Podle všeho s jeho emocemi mával tenhle dům. Vzpomínky v něm. Objímal ho a snažil se dosáhnout toho, aby byl Deidara zase nějak při smyslech.
Hned po té, co po něm vyjel a toužil po něm, přepnul na chování rozmazleného fracka, který nutně potřeboval, aby ho Itachi poslouchal na slovo. Zrovna nyní dosáhl fáze, kdy ho Itachi mohl jen držet v náručí a tišit jeho slzy.
"Proč mi to udělali, Itachi?" Zajímal se. Vzpomínal na ty dny, kdy k němu Madara ani nikdo další nebyli shovívaví. Za sebemenší odpor k jejich práci dostával nespočet ran holí, bičem a dalších mnoho fyzických i psychických trestů. A trvalo to přesně čtyři roky, dokud nezlomili Deidarovu dětskou vůli.
Poslední krok, kdy se stal pravým psychopatem, kterého z něj chtěli mít, byla vražda nevinné ženy před zraky devítiletého chlapce - Deidary. Její orgány se povalovaly po zemi kousek od něj. Byl držen jedním z mužů a i přes pláč a snahu utéct, byl nucen sledovat její pomalé umírání plné bolesti a utrpení.
"Je mi to opravdu líto," šeptal mu do ucha jen jednu omluvu za druhou. Neodčiní činy svého strýce, ale za to se nebál milovat ho takového, jakým se stal. Ač neměl Deidara tyhle stavy, kdy se mu vracely vzpomínky na krutou a bolestnou minulost, příliš časté, snažil se mu Itachi vynahrazovat vše, čím si musel kvůli rozhodnutí Madary projít. "Ale snad tě uklidní, že jsi v tom nebyl sám," připomínal mu.
"Vím. Polovina Madarových věrných vyrůstala stejně jako já… pod jeho výchovou," přikývl, když si stíral slzy. "Jsem unavený," tohle otevíraní vzpomínek ho pokaždé tak snadno vyčerpalo. Ty náhlé změny nálad všemu jen dodávaly korunu.
"Měl by sis odpočinout," avšak když se Itachi rozhlédl po pokoji, nebylo zde jediné čisté místo. "Ale nevím, jestli je moudré spát ve špíně."
"Máš něco proti mému domu?" Zamračil se na něj, když se odtáhl z jeho objetí. Itachi ho i přes to držel pevně, protože Deidarovo tělo bylo slabé a unavené ze šoku z vysilujících vzpomínek.
"Ne," zakroutil hlavou. "Jen chci, abys byl v pořádku."
"A nejsem?"
"Samozřejmě že jsi," pousmál se na něj. "Jen se za tebe cítím zodpovědně, to je celé."
Deidara vyhledal jeho oči. Dům byl temný a děsivý. Poslední paprsky slunce už dávno vymizely a jeho starý pokoj se ocitl v naprosté temnotě, kterou ozařovala jen jedna pouliční lampa, svítící tam, kam dosáhla. "Pojďme se opít," prohlásil slova, která Itachi nečekal.
Možná si myslel, že řekne něco na způsob: "nehraj si na mou chůvu," nebo: "nejsi moje matka. Nestarej se." Ale nestalo se tak.
"Ty se mi snad fakt jenom zdáš," rozesmál se starší z bratrů Uchihových. "V tomhle stavu by ses chtěl ještě slít jak hovado?"
"Správně," přikývl Deidara. "Jako hovado," to bylo to správné slovo. To ho právě vystihovalo. A takhle se plánoval opít, aby zahnal druhou várku přicházející deprese vytvořené z jeho minulosti.
"Co se stalo s tím, že jsi unavený?"
"Přehodnotil jsem své priority. Mám chuť se někde pořádně slít. A ty půjdeš se mnou. Slijeme se oba," v očích se mu zatřpytily nově přicházející slzy.
Proč vzpomínky na zapomenutou minulost vždycky tak příšerně bolí? To byla otázka, kterou se snažil Itachimu přes své stavy položit. Avšak nevydal jedinou hlásku. Stále si uvědomoval, že by tím černovlasému příteli zasadil ránu do srdce.
Už tak to měl kvůli němu těžké. Nechtěl mu přitížit o to víc.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 14. září 2017 v 18:28 | Reagovat

boooze oba pary su neskutocne sladke, zlate a rozkosne a a a ... naruto je na sasukem takmer zavisli a nevie bez neho byt..... deii je napriek vsetkemu neskutocne sladky. madarova brutalna eeem vychova sa musela predca na psychike podpisat... s itachim su zlatucky. uz aby bol dalsi diel. som zvedava ako to nakoniec dopadne

2 Mei Mei | Web | 1. října 2017 v 12:47 | Reagovat

Auuu, dokážu snést bolest kohokoli, ale ne Deidary QQ

3 Majo Majo | Web | 22. října 2017 v 14:28 | Reagovat

Souhlasím s Meinkou, chudicka Deidara a ještě mi z něj dělás alkoholika T_T

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama