Přehled nedokončených kapitolových povídek:

V hlubině - každé pondělí - Společná povídka s Majo :3Zlo - 2.Kapitola

15. června 2017 v 0:00 | Jenny |  Zlo
A ode dneška nám začíná zakázaná zóna alá yaoi… ;D
Díly, od dnešního dne, budou 15 - 18+! Nebudu na každý díl psát varování, tak si to prosím zapamatujte :3

"Chtěl jste se mnou mluvit?" Do dveří vešel vysoký stříbrovlasý muž, který se nezdržoval ani se zaklepáním. Nebyl nijak zdvořilým člověkem. Každý se divil, že mu to ještě mezi zakladateli procházelo. Obzvláště před Madarou, který miloval, když se mu jeho podřízení klaněli až k zemi.
Dlouhovlasý muž seděl za svým pracovním stolem. Hromadu dokumentů nechal okrasně stát na okraji stolu a s rukama podepírajícími si hlavu sledoval Hidana pohledem. "Chci znát tvůj upřímný názor na mého synovce," přestal se hrbit a místo toho se opřel do opěradla. "Nevím, zda ho mám pustit zpět do terénu, nebo ho nechat ve stínech naší firmy," povzdechl si.
"Předpokládám, že se jedná o Sasukeho," moc velký zájem neprojevoval. "Proč ho nepodrobíš testu? Zjistíš, jestli je to škvrně konečně připravené, nebo ne," pokrčil rameny. I když se cítil lehce poctěn, že velký Madara se zajímal o jeho názor.
"To je to. Nevím, jestli je na to připraven."
"To se nedozvíš, dokud to nezkusíš," mrkl na něj. "Pokud je to vše," snažil se získat svolení k odchodu. Neměl zrovna náladu stát u Madary v jeho slabé chvilce a být mu oporou. "Mám toho na práci ještě hodně. Nějaké orgány dnes putují ke svým kupcům a dvě krásky jedou na místo obchodu. Jak můžeš vědět, vše tohle musím zorganizovat sám, takže jestli dovolíš-"
"No, chtěl jsem s tebou probrat další záležitosti ohledně nových zakázek, ale tvá práce je nyní důležitější. Zastav se u mě, až vyřešíš, co máš," propustil Hidana ze své "kanceláře." Když byl opět sám, znova si hluboce povzdechl.
To, že si Sasuke za jeho zády dojedná únos jakéhosi hocha v jeho letech se Madarovi ani trochu nelíbilo. S kluky neobchodovali a Sasuke to věděl. Madara se obával, že tímto jeho mladší synovec rozpoutal nehorázný problém. Neměl ovšem to srdce zbavovat se Sasukeho vězně. Mohl být skvělou příležitostí, aby se Sasuke projevil jako jeden z nich. Konečně po tolika letech, kdy nehnul ani prstem, aby pomohl, se možná probere jeho pravé já, na které všichni čekali.
Naruto vyhledal Sasukeho oči. Nemohl uvěřit, že ho právě udeřil. "Tys mi dal facku?" Pozvedl obočí. "Vypadám snad jako laciná štětka, kterou můžeš mlátit na potkání?!" Nebál se ho. Neměl mu co udělat. Sasukeho si pamatoval jako toho chudáka, který zdrhal před problémy, jak jen mohl. A náhle ho vidí po tolika letech a dovoluje si na něj jen proto, že byl svázaný. Ubohost.
"Hm, co není může být. Klidně z tebe tu vytouženou štětku udělám, jestli je to tvým přáním," opět ho popadl za vlasy. Všímal si rány na blonďákovém levém spánku, ale to jeho srdce neobměkčilo. Bylo mu to jedno.
Naruto se snažil zahánět bolesti hlavy. A i když mu to příliš dobře nešlo, byl ještě natolik při smyslech, aby pochopil Sasukeho slova. Uchechtl se. "Heh," div se na místě nerozesmál. "Jsi vážně hrdina, Uchiho. Kdybych byl odpoutaný, tak ti ty panty tak nemelou, co?"
Svými slovy si vysloužil další z facek. Tahle situace ho nutila k nefalšovanému upřímnému smíchu. Bůh musel mít opravdu hodně tvrdý smysl pro humor, že dovolil, aby Naruto skončil v Sasukeho spárech. "Co uděláš teď? Zbavíš se mě?"
"Věř mi, že tě donutím litovat, že ses vůbec narodil. Udělám z tebe svou osobní kurvu, o jaké se ti ani nesnilo," zašeptal mu do ucha, když mu rozepínal kalhoty, přes které ho začínal dráždit. "Budeš litovat, žes mě kdy poznal," hrubě mu přitlačil hlavu do matrace, aby sebou tolik nešil.
Naruto se pokoušel vymámit z jeho sevření, nebo alespoň uniknout Sasukeho ruce ve svém rozkroku, která ho přiváděla do stavu uvolnění. Vzdal to do pár sekund. Nebylo nic, co by mohl udělat, než přijmout Sasukeho ruce, které mu způsobovaly zážitek plný slasti. Vnímal svou vlastní erekci a začínal být zvědavý, jak šikovný by Sasuke mohl být. "Nejsem jako ty, ale vidím, že nemám na výběr," zasténal, když vnímal, že se brzy udělá.
Sasuke se lehce zarazil. "Nejsi jako já? Myslíš si snad, že jsem nějaký zasraný buzík? Dělám to jen proto, abych tě ponížil, zlato," opět ho hryzl do ucha, tak aby slyšel Naruta sténat a sem tam křičet. Toužil ho mít ve své moci. Avšak cítil se zahanben. Jak si jen ten nevychovaný drzý blonďák mohl myslet, že by byl gay?
Naruto se pokusil o úsměv. "Myslím, že jen skrýváš vlastní orientaci," pokoušel se, aby jeho slova zněla stále smysluplně. Sasukeho šikovné ruce s ním dělaly divy. A když jednu z dlaní cítil přejíždět po své polonahé hrudi, začalo se mu chvět tělo, jako odpověď na Sasukeho doteky. Ani si nevšimnul, kdy mu Sasukeho nenechavá ruka rozepnula knoflíky černé košile a začala prozkoumávat jeho svaly na hrudi. Necítil se však v jeho péči až tak špatně. Mozek měl již zatřený, reagovalo jen tělo. A to Sasukeho přijalo a Naruta zradilo.
"Podívej se na sebe, pak že nejsi kurva," usmál se Sasuke, při těch kouzelných Narutových projevech. Nebyl hlasitý, ale byl kouzelný. Jeho vzdechy byly jako melodie andělů. Avšak Sasuke chtěl víc. Nechtěl, aby zněl roztouženě. Chtěl, aby křičel a prosil. "Pohrajeme si," oblízl mu krev stékající z ouška. Stále ho pevně svíral zalehnutého k sobě zády. Byl připraven protáhnout tuhle malou nevinnou hru. Pustil ze svého držení Narutův úd a místo toho přešel k jeho pevnému pozadí, které nemilosrdně zmáčkl ve své dlani. Nehty zaryl do jeho kůže a ukazováčkem si našel cestu do jeho těla. Chvíli kroužil u Narutového otvůrku, než se k ukazováčku dostal i prostředníček. Oba prsty hrubě zarazil do Narutového těla, které přepadla nová a intenzivnější várka třasu. Z jeho úst vycházely hlasitější a bolestnější steny, než posledně. "To je ono, jen mě potěš svým překrásným hlasem," uchechtl se Uchiha, který docílil svého. Pohyboval prsty a zkoumal jimi Narutovo tělo zevnitř. Druhou dlaní přestal mapovat Narutovu dokonalou vánočku a raději přešel k jeho údu, který dráždil velmi pomalým způsobem.
"N-Ne…," Naruto začal konečně protestovat. Myslel si, že se dovede udělat již před pár minutami, ale Sasukeho ruce pracovaly tak, aby ho mučily a on se nedovedl osvobodit od toho pocitu zbláznění.
"Nelíbí se ti to snad?" Sasuke pozvedl obočí nad Narutovým chováním. "Fajn, znám způsob, jak si to užijeme oba," vytáhl z něj prsty a dlaní ho silou pleskl po pevném pozadí, až se Naruto zahekal bolestí. Byla to opravdu rána, jeho kůže na sobě nesla rudý obtisk Sasukeho ruky.
Černovlasý muž si stáhl kalhoty a bez varování do Naruta přirazil. Dříve, než by Naruto vyjekl, mu pevně zakryl ústa dlaní. Přirážel do něj, poslouchal jeho tlumené steny a při tom se rozhodl blonďáka potrápit nedostatkem vzduchu. Dlaň přemístil tak, že tlumila jak jeho řev, tak mu svírala nos a zabraňovala ve vdechnutí kyslíku.
Až když Sasuke cítil, jak se Narutovo tělo vrtí a sám Naruto začínal být neklidný a dusil se, byl to pro Uchihu ten pravý zážitek. Konečně se cítil jako jeden z organizace. Naruta mu nebylo ani trochu líto. Užíval si to a věděl, že Naruto si to jednou začne užívat taky. Pustil jeho ústa až tehdy, když se udělal do jeho těla. Nechal zmožené tělo muže ležet na chladné matraci. Nezajímal se o krev, která Narutovi čerstvě stékala z pozadí. Pro něj bylo přednější, že ho pro dnešek pokořil.
"Teď jsem ti ukázal, že jsi na dobré cestě stát se lacinou děvkou. Jak vidíš, není to vůbec těžká záležitost," vysmál se mu a nechal ho tak, jak ho zanechal. S rozepnutou černou košilí a kalhoty staženými po kolena.
Naruto v sobě dusil zlost a pomstychtivost. Právě teď nezmůže nic víc, než se tím blbem nechávat přetáhnout, kdykoliv si zamane. Až nadejde příležitost, a on tu příležitost vycítí, vrátí to tomu pankáči i s úroky. I kdyby to znamenalo nikdy víc nespatřit světlo svobody. Tímhle činem si Sasuke zpečetil svůj vlastní život. A ani si to neuvědomoval.
Na to byl ovšem ještě čas. Právě teď zavíral své nebeské oči, snažíc se smířit s ponížením, kterému nebylo úniku. Potřeboval odpočinek, kterého se mu stále nedopřávalo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 15. června 2017 v 8:47 | Reagovat

noooo chudak naru. som zvedava ako to bude dalej.

2 Majo Majo | Web | 15. června 2017 v 11:11 | Reagovat

Aww, celý týden netrpělivě čekám na to, až  bude čtvrtek, a  vyjde mi další kapitola Zla <3 Mhmm, Sasuke a Naruto že nejsou teplouši? Tak to se budu smát asi do konce života :D
Madara je tady naprosto parádní, jak moc se liší od toho našeho Madary z vlků :DD
Každopádně to má prostě naproto úžasnou atmosféru, a to yaoi bylo na tebe nějaké tvrdé, sestři, ale naprosto úžasní <3 Arigato, víc takovýchto povídek prosím :3

3 Mei Mei | E-mail | Web | 6. července 2017 v 23:53 | Reagovat

Ouuuuu Q.Q Naru nám zlobil, Naru dostal na zadek Q.Q Eh, spíš do zadku xDDDD

4 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 27. srpna 2017 v 11:35 | Reagovat

Jo, jasneee xD ani jeden není gay a proto si spolu právě užili očividně skvělý sex xD tk určitě xD
Mám ráda tyhle typy "tvrdších" povídek , takže za me jsem fakt nadšená :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama