Poslední výkřik

 rozloučení s blogem a čtenáři

Zlo - 1.Kapitola

8. června 2017 v 0:00 | Jenny |  Zlo
Takže… první kapitola je ještě bez omezení, ale mám pocit, že pokud půjde všechno, jak má, tak další kapitoly budou všechny od 15 - 18+, tak se na to psychicky připravujte, stejně jako já! x´D


Kdo ví, co z toho nakonec vyplivnu x´D Nechme se tedy překvapit… i když jistou představu mám, to jo… jen se k ní nějak dostat… xDDDD
Cela se s vrznutím otevřela. A jen co do ní vlezli dva muži, kteří vypadali, jakoby zrovna vyšli z posilovny, se místností rozezněl tvrdý, sebestředný a nebojácný hlas. Nebylo divu, že z něj mělo okolí respekt.
"Odstupte od něj," zavaroval. "Ten je můj," a pro blonďáka to byl učiněný šok. Hlas, který se zde zjevil společně se svým majitelem, mu byl bohužel znám. A dost dobře. Nešlo zapomenout…
Neviděli se takovou dobu. Čtyři roky, pokud Naruto počítal správně.
"T-Ty?!" Zahekal se. Kdyby nebyl stále omámený tím hnusem, kterého se nadýchal, byl by schopen jednat s ním jako rovný s rovným. Bohužel pro něj, ta látka odeznívala opravdu pomalu. Dovedl tedy jen bezmocně ležet na matraci, schoulen od bolesti začínající v hlavě, ale rozrůstající se do každé části jeho zesláblého těla.
Muž dělal, že nevnímal jeho slova. Soustředil se na vše, co zrentgenoval pohledem. "A taky mu dejte něco od bolesti. Vypadá, že trpí," přešel blíže k cele, ale dovnitř se neodvážil. Počkal, až ty gorily opustí tu malou místnost a otočí za sebou klíčem. Až pak sevřel do rukou mříže a důkladně se zahleděl na svého vězně, kterému právě zachránil život.
A to si byl Naruto vědom, že to bude něco stát. Vždy to totiž něco stalo…
Jindy kamennou tvář, s nepřátelským pohledem, vyměnil za nevinný úsměv. "Hlavně si dávejte pozor. Vypadá sice jako neviňátko, ale umí vystrčit drápky," zavaroval. Opravdu si ho nemohl nechat jen tak utéct. A že mu utíkal opravdu dlouho.
"Mladý pane, mluvíte jako byste ho znal."
Sasuke se otočil na svého podřízeného a s úsměvem odpověděl: "byl to můj drahý přítel," pak už se více nezajímal. Co se minulosti týče, to vše zahodil daleko za sebe, aby se mohl věnovat své práci. "Snažte se mu nezkřivit jediný vlas na hlavě. A kdyby byl dost hlučný…," setkal se s těmi nebeskými kukadly. Ušklíbl se. "Víte co dělat," dopověděl s čistým svědomím. Nebylo nic, z čeho by měl být nervózní. Naruto byl uzemněn, tudíž se Sasuke o své lidi nemusel strachovat.
S pomalými vzdalujícími se kroky uslyšel nadávky svých podřadných, jak ten blonďák ani přes sedativa nešel zkrotit, jak potřebovali. Tehdy si pomyslel, že to s ním bude ještě dosti zajímavé."Takže, pokud to správně chápu, chceš ho jen pro zábavu. Nepletu se?" Za velkým dřevěným stolem seděl stejně tmavovlasý muž, avšak s hustšími a delšími vlasy. Bradu měl podepřenou dlaní a druhou rukou si hrál s propiskou mezi prsty. "Seš si vědom, že na trh s bílým masem bereme pouze ženy, že ano?"
"Jak už jsem řekl. Chci ho pro své vlastní účely. Nehodlám mu rozprodat orgány, ani ho prodat za levno někam do bordelu, nebo k jiným lidem," stál si pevně za svým Sasuke Uchiha. Měl nárok na to říct svůj názor. A měl nárok povědět, že toho blonďáka se nikdo, krom něj, v dalších dech nedotkne.
"Víš přece, že soukromé věci do práce netaháme," oči svěsil k papírům, kde hodil další z podpisů. "To, co sis nedokázal urovnat ve svém mládí, bys neměl zatahovat až k nám," kroutil nad ním hlavou. "Je to teď firemní majetek. Rozhodně ti ho nebudu moct nechat zadarmo, ale to ty jistě víš," odložil psací potřeby a konečně se zadíval do Sasukeho očí. "Takže, co volíš?"
"Strýčku," zakňučel jako zmlácený pes. Jak on nesnášel dojednávání s Madarou. "Proč mi ho prostě nepřenecháš?"
Madara se hluboce zapřemýšlel, i když k odpovědi si dojít daleko nemusel. "Protože ti nevěřím. Ale to je další z věcí, kterou si tvůj primitivní mozeček uvědomuje, tak nevím, proč se stále musím opakovat."
"Byl jsem ještě mladý. Od toho dne jsi mě nenechal udělat žádnou pořádnou práci! Zvládl bych to lépe! Už by mi nikdo nikdy neutekl!" Pořád to samé dokola. Kolikrát mu bude ještě předhazovat své vlastní fiasko, na které se snažil zapomenout? Nebyla jeho vina, že zpanikařil. Ta holka křičela a brečela. Prosila ho. Pustil ji a ona utekla. I když ne příliš daleko, s tím vážným zraněním.
Tenkrát byl ještě v prváku na škole. Bylo mu šestnáct. Nikdo nemohl čekat zázraky, které se na něj kladly společně s odpovědností.
"Tak mi to dokaž. Dokaž, že jsi toho hoden a já tě pustím zpátky k práci. Ukaž, že jsi vyrostl a já přivřu nad tím incidentem obě oči a budu dělat, že se nikdy dřív nestál," ušklíbl se.
"Fajn. Rozhodnu se. Přesně jak jsi chtěl, abych udělal," povzdechl si. I když se mu to moc nelíbilo. "Uvidím, podle toho, kolik vydrží," jak Marada řekl… pokud nechá toho hocha v péči Sasukeho, nebude to úplně zadarmo. Musel volit dobře. Velmi dobře.
"Hodnej," pokýval hlavou. "A teď padej, mám tu nějakou nedokončenou práci."
Když Sasuke procházel okolo Narutovy cely po zhruba čtyřech hodinách, kdy ji navštívil naposledy, povšimnul si zasýchající kaluže krve na podlaze. Mírně se zamračil a přešel blíže. Naruto ležel k němu zády. Jak mohl vidět, jeho tělo se chvělo. Ruce, které měl spoutané za zády, ležely volně a ani se nehnuly.
Zrovna teď očekával, že se bude snažit vymámit. Omamná látka přestala působit už dávno a i přes to neprojevoval jedinou známku pokusu o útěk. To Sasukemu přišlo opravdu, opravdu podezřelé.
Naštěstí okolo něj prošel blonďák s delšími vlasy, sundávajíc si dlouhé gumové rukavice celé od krve. Všem bylo jasné, že se mu pod nůž dostala další dívka. Zajímalo ho, jaké orgány té chuděře odcizil.
Deidara byl, v jejich organizaci s bílým masem, jeden z nejlepších chirurgů. I přes to, že naschvál nechával pod svým skalpelem zemřít tří z pěti obětí. To už tu ale nikoho delší dobou nepřekvapovalo.
"Kdo ho měl na starost?" Ani nepozdravil. I přes to, že byl Deidara starší, byl to on, kdo měl úctu k Sasukemu. Tak jako každý. Až na jeho strýce a bratra, kteří na tom byli asi nějak podobně. Byli jako božstvo všech zaměstnanců této zvrhlé organizace.
Deidara si sundal ochranné brýle, které mu pomohly, aby se mu krev nedostala do očí. To muselo být opravdu vážné. Dnes to vypadalo spíše na motorovou pilu, než na debilní nožík. Nakoukl Sasukemu přes rameno, aby viděl, o kom se mluvilo. Když spatřil toho kluka, blbě se zatvářil a pohlédl do černých očí. "Hidan," neměl důvod lhát. Každý věděl, že rád mrzačil lidi na potkání a tady si to užíval o mnoho více. Protože Hidan rád bezbranné masíčko.
"Důvod?"
"Byl k nezastavení. Snažili se ho zklidnit a dát mu lék od bolesti hlavy, ale protestoval. Hidan ho vzal železnou tyčí po hlavě, pak už konečně sklapl," nevinně na Sasukeho zamrkal.
"Hádám, že jsi šel zrovna okolo," zamračil se černovlasý muž.
Deidara zakroutil hlavou. "Ne. Byl jsem jeden z těch, kteří se ho snažili uklidnit. Ještě něco?"
"Odemkni celu," požádal. To nemělo sebemenší cenu. Deidara byl velmi neformální osvědčený psychopat. Dohadovat se s ním byla zkrátka ztráta času.
Po vrznutí dveří předal Deidara Sasukemu klíč od Narutového vězení, pak tiše odešel, aby mohl černovlasého muže nechat konat věci ve svůj prospěch. Ale ten ještě delší dobou sbíral odvahu vejít. Když už byl Narutovi jen pár kroků, povšiml si zkrvaveného prostěradla. Zamračil se a otočil hocha čelem k sobě. Z hlavy mu tekla krev. Modré unavené oči hleděly na Sasukeho pohledem plného zklamání.
"Tady se ti to tvé hraní na hrdinu nevyplatí, brouku," uchopil ho pevně za vlasy a trhl s ním směrem k sobě. "Radím ti dobře. Ti chlapi mají trpělivosti asi stejně, jako jsem ji míval já. Nezahrávej si s ohněm, Uzumaki," syčel mu do tváře.
Naruto změnil pohled v očích na úplný nefalšovaný vzdor. "Vykuř mi," vyslovil slabým nenávistným hlasem. Bez váhání plivl Sasukemu přímo do obličeje. Nebál se jeho pomsty. Co by mu také mohl udělat? Vždy to byl jen ubohý kluk, který utíkal před každým problémem.
"Chtěl jsem s tebou jednat hezky," zavrčel, když si Narutovy sliny stíral z tváře. "Ale nedáváš mi jinou možnost, blonďáčku," vrazil Narutovi výchovnou facku. "Však já tě zkrotím. Na to vem jed."

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Majo Majo | Web | 8. června 2017 v 17:18 | Reagovat

Takže, jelikož jsem se na to fakt strašně těšila, musím říct, že jsem potěšená na maximum, přestaň psát slaďárny, tohle je mnohem mnohem lepší :3 Vůbec mě nenapadlo, že by se Sasuke a Naruto mohli znát z dřívějška :D Madara tady na mě působí fakt parádně, je docela v pohodě, vtipný chlapík :D U Deidary... no tak za to máš 160/100 bodů, protože toho jsi vystihla úplně nepřekonatelně, kéž bych to tak dokázala já <3 je to můj psychopat :33 A jak už jistě víš, Narutovo Vykuř mi mě naprosto zničilo, od Vyvoleného je to opravdu milá změna k lepšímu :D Takže Sestřičko, strašně moc se těším na další díl, Arigato <3

2 Ivana-chan Ivana-chan | E-mail | 8. června 2017 v 22:05 | Reagovat

Boooooze. Chudak naru. Už teraz sa neviem dočkať ďalšieho dielu. Som veľmi zvedavá čo si sasu pre Naruta pripravil. Co s ním vlastne chce....Už aby bol ďalší diel.😆😋

3 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 27. srpna 2017 v 9:33 | Reagovat

Deidara je borec xD jako prostě joo xD
A co se týče Naruta, docela jsem zvědavá co Sasanovi provedl, že se mu chce takhle pomstít.. Bude něco ošklivého... xD jeeej ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama