Poslední výkřik

 rozloučení s blogem a čtenáři

Dějství III. - I Love You - 8 - THE END

29. května 2017 v 0:00 | Jenny a Majo |  Hate, Need, Love

Poslední dílek =)
Především děkuji Majo, že se mnou vydržela psát v mých nechápavých stavech, kdy jsem nepobírala jedinou věc a dotáhla povídku se mnou až do zdatného konce ( x´D ) a také děkuji všem čtenářům, kteří nám oběma udělali nesmírnou radost za komentáře :3


Jinak, pro ty, co teď doma brečí, že je konec, nezoufejte! Ještě se pro vás připravuje menší bonusová část… a o čem bude? Nechte se překvapit ;)
Blondýn stál u okna a pozoroval prázdné noční ulice. Měl potřebu znát pohyb každého člověka, který okolo prošel.
"Nejdeš spát?" Objaly ho silné majetnické paže a narůžovělé rty se jemně dotkly Narutova krku, kde se ihned vytvořila husí kůže.
Muž se příjemně ošil. "Nejsem unavený," bylo to už několik dní, co měl se Saiem Narutův přítel rychlý proces, po kterém zbylo jen ticho po pěšině. Nikdo se o tom incidentu více nebavil. Sai s Narutem se jeden druhému vyhýbali obloukem a vypadalo to, že tenhle vztah vyhovoval jim i lidem okolo nich.
"Nad čím přemýšlíš?"
"Chci vrátit dny, kdy jsme na sebe měli čas. Myslel jsem si, že to zvládnu, ale nedá se to snášet," poprvé za celou dobu, kdy se Sasuke soustředil pouze na svůj cíl v práci, si Naruto přišel lehce zanedbaný. I když touhle myšlenkou nechtěl svého milence zatěžovat. Nyní už musela jeho slova ven. Bylo toho náhle hodně a on ho potřeboval po svém boku. "Myslím, že jsem se na tebe, za tu dobu, stal závislým. Potřebuji tě. Tak jako tenkrát ty mě," vydechl nervózně. Tolik se bál, že udělal chybu vším, co nyní řekl.
Jen co se k němu Naruto otočil čelem, se Sasuke nadechoval k odpovědi. Umlčela ho Narutova ústa, která jednala rychle a intenzivně. Naruto ho potřeboval nutně cítit. Chtěl si připomenout ty chvíle, kdy byl svět jen jejich a nic nestálo v cestě jejich vztahu. A Narutovi nestačily jen tyhle krásné vzpomínky. Chtěl je prožívat znova a znova.
"Miluji tě," zašeptal blondýn a do polibku zapojil i jazyk. Dnes to chtěl být on, kdo svede Sasukeho. Dnes chtěl být on tím, kdo udělá první krok kupředu.Chytil svého milence za ruku a dovedl ho až k posteli. Rukama mu lehce přitlačil na ramena a donutil ho tak si sednout. On sám se mu vyšplhal na klín.
"Jak jsem tě jen někdy mohl nechtít?" vyslovil věc, kterou dodnes nechápal.
Sasuke se pousmál a letmo ho políbil na citlivé ouško. "Měl jsi na to plné právo. Choval jsem se jako blbec."
"Ale teď jsi dokonalý." zamumlal Naruto a pomalu ho políbil. Dnes nebyla chvíle na tvrdý sex. Dneska to chtěl nežně.
Povalil Sasukeho na záda a za stálého líbání z něj sundal košili. "Ani nevíš jak moc jsem s tebou šťastný, i když se moc nevídáme." zašeptal.
Sasuke ho z ničeho nic povalil pod sebe, dokonale uvěznil jeho tělo tím svým.
"Co bys říkal na to, kdybych už nemusel být tak dlouho v práci?" zeptal se blonďáčka z ničeho nic. Tváří mu projel radostný spokojený výraz.
Naruto se zarazil. "Máš to místo generálního ředitele." konstatoval to jediné, co mu vytanulo na mysli.
Sasuke se rozesmál a zavrtěl hlavou. "Ne, ne ty hlupáčku." uchechtl se a kousl svého milence do dolní čelisti.
Naruto zaklonil hlavu a lehce vzdychl, jak mu byl ten pocit příjemný.
"Přemýšlel jsem nad tím už delší dobu." narovnal se najednou Sasuke a s vážným výrazem se zahleděl do Narutových blankytně modrých očí. "Ten výběrový proces se potáhne ještě velmi dlouho. A já vím, že to neničí jenom mě. Ničí to nás oba. Tak jsem se rozhodl odstoupit." řekl.
Naruto se též rychle narovnal. "Odstoupit? Proč? Já to tu chvíli ještě vydržím. No tak, Sasuke, tolik jsi tomu obětoval!"
Uchiha mu ale jen rozcuchcal vlasy na hlavě. "Už jsem se rozhodl. Založím vlastní firmu. Nechci být už závislý na rodině. A myslel jsem… že bychom se spolu mohli odstěhovat. Někam na nějaké hezčí a poklidnější místo, kde nás nebudou rušit paranoidní bývalí spolužáci."
Uzumaki jen oněměle seděl. Tohle by Sasuke doopravdy udělal? Doopravdy by kvůli němu podstoupil tolik změn?"A myslíš to opravdu upřímně?" Zazněl Narutův hlas s lehkým podezřelým tónem v roztřeseném hlase od neustupujícího šoku.
"Kdyby ne, tak nic neříkám," políbil ho na nos a opět ho něžně povalil do přikrývek. "Miluji tě a nesnesu pomyšlení, že bych byl ještě chvíli bez tebe," pomalu z Naruta stahoval oblečení, aby mu dnešní noci mohl dokázat, jak upřímně svá slova myslel. Už nyní se těšil, až se jejich život obrátí tím správným směrem a budou moct být spolu, jak si oba přáli a dávněji plánovali.
Blonďák dnešní noci nechával Sasukeho, aby mu ukázal, jakým něžným člověkem, ve svém chladném nitru, ve skutečnosti dovedl být. A byl to neskonalý zážitek, který se jen tak opakovat nebude. Tím si byl jist. Protože až se vrátí do starých kolejí, kdy budou mít čas jeden na druhého, vrátí se ke svým oblíbeným tvrdým hrátkám, které oba tak milovali.
Alespoň pro dnešek mohli cítit přicházející pozitivní změny táhnoucí se úderem noci.Netrvalo dlouho a byli oba nazí. Končetiny se proplétaly jedna přes druhou, ústa ochutnávala každý milimetr nahé pokožky. Místností, a možná dokonce i celým jejich společným bytem se rozléhaly zvuky rozkoše.
Blonďáček se prohnul v zádech, když do něj zezadu Uchicha jemně a s ohledem vstoupil. Jeho otvůrek zažil mnoho drsnějších věcí, tohle bylo jako nic.
"Sasuke…" vzdychl a přirazil proti němu.
Černookému muži vyrašil na čele pot. Jistě, chtěl se milovat pomalu a něžně, a stále to měl v plánu. Ale Naruto si prostě musel vyprosit doggie style, jeho nejoblíbenější pozici. A Sasukeho také, bohužel.
Dalo mu velkou práci, udržet se, aby nepřidal tempo a pořádně ho neošukal.I přes to, že se oba snažili nesejít z cesty, kterou si zavedli, se v obou hlavách skládaly obrazce, jak lépe a zajímavěji si užít tuhle společnou chvíli. Byly to zvrhlé myšlenky, jedna horší než ta druhá, překrývajíc se přes sebe.
Narutovi dělalo problém držet se, aby nezačal prosit o víc. Ale tahle mučivá situace ho nutila užívat si to daleko více. Tak pomalé tempo totiž u těchto dvou nebylo na denním pořádku. Oba věděli, jak to vždy chtěli a oběma vyhovoval trochu drsnější styl. Avšak nelitovali. Jejich těla potřebovala i něhu, které se v jejich intimních hrátkách příliš nevyskytovalo. Ale ne, že by si stěžovali…
"Cítíš se dobře?" Zajímal se Sasuke po třech minutách vydýchávání se z orgasmu. Tohle mu dalo zabrat více, než přirážet jako splašená kobyla. Naruto vypadal spokojeně, ale daleko unaveněji, než kdy dřív. Takhle si ho možná ještě pamatoval na začátku jejich vztahu. Pak ho nešlo zničit ani, když se o to černovlásek usilovně snažil.
"Dal jsi mi zabrat," vydechl blondýn. "Nečekal jsem, že mě tak zničíš," zamručel s ruměnci na tvářích. Ani netušil, proč se za to cítil tak děsně trapně.Sasuke se jen rozesmál. "No jo, snažil jsem se." podrbal se uličnicky na hlavě. Následně na to stáhl blonďáčka k sobě do náruče.
Zatímco se prohraboval v těch jemných vlasech, a poslouchal Narutovo tiché oddechování, hleděl do stropu a přemýšlel.
Ušli spolu opravdu dlouhou cestu. Kdo by to byl řekl, že to takhle celé dopadne? On určitě ne. Hlavně ne v ten moment, kdy toho zmateného pošuka potkal na schodech, jak hledá toaletu.
Při té vzpomínce se lehce uchechtl.
Naruto zvedl hlavu a zadíval se na svého milence. "Čemu se směješ?" zajímalo ho okamžitě, jako zvědavou veverku.
Sasuke zakroutil hlavou. "Ničemu. Jen jsem si vzpomněl, jak jsme se poznali. Víš, tenkrát podruhé." upřesnil.
Naruto kývl. "Ano. Vzpomínám si. Strčil jsem tě do pisoáru." zachechtal se škodolibě.
"To vůbec nebylo vtipné." zamumlal Sasuke uraženě.
"Ale bylo." hýkal Naruto smíchy.
"Víš jak jsem pak celý den smrděl? Jako pochcanej pes." vynadal mu naoko, ale i on se po chvíli přidal k modroočkovu hlasitému smíchu.
Ne, nikdy by doopravdy nečekal, že to dopadne takto.
Takto krásně.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 29. května 2017 v 19:36 | Reagovat

krasne to bolo. boooze po tom zaciatku(po prvej serii) som ani nedufala ze sa daju dokopy. prekrasne to bolo. nedherne sa vyvyjal ich vztah. krasne. boli spolu neskutocne zlaty, krasny, sladky a rozkosny a a a. dakujem za nadhernu poviedku a uz teraz sa tesim na bonus a hlavne na dalsiu spolupracu. dakujem dakujem dakujem

2 Mei Mei | E-mail | Web | 29. května 2017 v 22:41 | Reagovat

Oooooh, moje srdce puklo radostí, teď můžu v klidu zemřít :3 děkuji vám moc, holky :3

3 Saruma Saruma | Web | 30. května 2017 v 21:03 | Reagovat

Amen. Díky moc, nááááádhera!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama