Poslední výkřik - rozloučení s blogem a čtenáři


- Pořád žiju =) I když je to už dlouho, co jsem tady zavítala... ale slíbila jsem, že se budu ozývat, tak se ozývám :3
A jak se daří vám? *,*
Nevím, kdy - asi až bude o trochu více času a více předepsaných kapitol - začnu přidávat další z povídek =) Ale to má ještě čas :3

Leden 2010Recenze

18. ledna 2010 v 19:53 | Jenny |  Falešná hra
Název: Falešná hra
Pár: NaruSasu ( nevím to ale jistě! K tomu jsem se ještě nedokopala xD )
Dílů: No původně to měla být jednorázovka, ale musím se o hodně zlepšit v kapitolovkách.Zjistila jsem, že neumím rozepisovat děj, tak u této povídce se o to budu pokoušet xD xD xD ( to dopadne xD když se o něco někdy pokusím dopadne to katastrofou xD )
O povídkce: Sasuke je tajný agent a dostal za úkol sledovat Naruta.Bude muset jít zpátky do střední školy a působit jako normální žák.S Narutem se bude muset sblížit, aby o něm zjistil více informací.Ten si ale začíná myslet, že mezi ním a Sasukem je něco víc než přátelství.Sasuke to poznává a nechává ho, aby si to myslel a důvěřoval mu.Pravda ale stejně jednou musí ven….

Rudý měsíc

16. ledna 2010 v 13:34 | Jenny |  Jednorázovky
Konečně další jednorázovka xD hej ale to už vážně není férové zase je to celé úplně depkářské xD de vidět že jsem zase měla depresi xD Jinak ten název neberte vůbec vážně xD a chyb tam je taky moc tak to pls přehlížejte xD
PS: Nezapomeňte napsat koment xD POVINNĚ! xD


Chat:

15. ledna 2010 v 20:52 | Jenny
Odedneška vám na tomto blogu otevírám Chat, na kterém si můžete chatovat,spamovat,psát si... xD.Když budete chtít vědět i něco o mě tak se ptejte na vše co vás napadne ráda vám na vaše otázky odpovím ( ale pouze sem do chatu! xD )
VAROVÁNÍ: !!!!Pokud se tu objeví vulgární slova okamžitě mažu komentář dané osoby!!!!

5.Díl - THE END

12. ledna 2010 v 16:08 | Jenny |  Co když je to pravda?

A je tu planovanej Happy End kapitolovky Co když je to pravda? xD xD
Je poněkud dlouhá xD vyšla mi na 4 strany ale většinu způsobylo...( to byste chtěli vědět co? xD nic neporadím sami poznáte =P xD )
Tak a doufám že zanecháte komentíky lidi xD bo na Happy Endy nejsem zvyklá...já je moc ani neumím xD xD tak chci vědět jak jsem dopadla xD
PS: Omlouvám se za chyby nekontrolovala jsem to po sobě!


Osud?

10. ledna 2010 v 17:54 | Jenny |  Jednorázovky
Zase po dlouhé době jsem pro vás sepsala jednorázovku xD je to strašné, vždycky, když píšu jednorázovky musí skončit špatně...je to snad tím, že vždycky, když se rozhodnu napsat jednorázovku mám depresi? ne to nebude tím, já mám depku každý den xD xD ale tak neřešte =)
PS: pls napište jak se vám tato povídka líbí ^_^ arigato =)
a omlouvám se, že je to tak krátké xD